O NAS - WITAMY NA STRONIE INUSTKA

Witamy w miejscu, które zapadnie w Waszej pamięci na długo

Piękna, spokojna i cicha zachodnia strona Ustki wolna od miejskiego zgiełku, urokliwy Bulwar Portowy z malowniczym widokiem na Stary Port, bądź ścisłe centrum Ustki, gdzie gwar, taniec i śmiech to codzienność letniego wypoczynku. Proponujemy wynajem doskonale wyposażonych apartamentów o indywidualnym charakterze, w lokalizacjach dostosowanych do Państwa potrzeb. Posiadamy w ofercie apartamenty które łączą nowoczesność i historię, wyróżniają się oryginalnym designem podążającym za współczesnymi trendami oraz niepowtarzalnymi detalami, emanują ciepłem dzięki naturalnym drewnianym podłogom. Dysponujemy również wygodnymi, przytulnymi domami w malowniczych okolicach miasteczka.

Kuchnia, lodówka, ekspres ciśnieniowy, kuchenka mikrofalowa, TV satelitarna, DVD, suszarka do włosów, żelazko to u nas standard.

Jeśli chcecie Państwo wypożyczyć rower, romantyczną kolację czy pakiet powitalny lub wasz pupil potrzebuje opieki podczas pobytu? Bez problemu jesteśmy w stanie pomóc spełnić państwa życzenia. Książki, gazety, przewodniki, wycieczki po regionie. Wszystko na wyciągnięcie ręki! Firma InUstka powstała w 2016 roku, z miłości do Bałtyckiego Morza i pasji do tworzenia dwóch Sióstr. Jest efektem zdobytej wiedzy realestate i wieloletnich doświadczeń przeniesionych z rynku amerykańskiego, który z ogromnym sukcesem wpisuje się we wczasowo-sanatoryjny charakter miejscowości.

Jesteśmy tradycyjną firmą z polskimi korzeniami, płynnie posługującą się językiem angielskim, wykorzystującą wiedzę know-how, specjalizującą się w krótkotrwałym zakwarterowaniu: wakacyjnym, eventowym i biznesowym wynajmie apartamentów, które są doskonałą alternatywą dla hoteli.

Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia w Ustce.

Dorota i Małgorzata

zadowoleni klienci