SENIOR

INUSTKA "RAMIĘ W RAMIĘ" Z SENIOREM

Naszą misją jest umożliwienie osobom w wieku senioralnym, z różnych stron Polski i ze świata, nawiązywanie trwałych kontaktów i umacnianie więzi społecznych. Tworzymy bazę integracyjną dla Seniorów turystów w nadmorskim kurorcie. Organizujemy wspólną przestrzeń, wsparcie w miejscu wypoczynku oraz inicjujemy spędzanie aktywnie czasu wolnego w grupie rówieśników w kurorcie wczasowym przyjaznemu starzeniu – w Ustce. To przedsięwzięcie ma na celu współpracę międzypokoleniową, która podnosi jakość życia Seniora i daje szansę pozostania na równych prawach z innymi generacjami. Z głębokim przekonaniem wierzymy, że w Seniorach, jak w każdym innym człowieku, istnieje atawistyczna potrzeba ruchu. Trzeba ją tylko odkryć, zachęcić i zaszczepić. W jaki jednak sposób to zrobić najłatwiej? Nasze doświadczenie pokazuje, że stworzenie bazy spotkań integrujących Seniorów-turystów w uroczym nadmorskim kurorcie, w grupie rówieśników, takim jak oferuje In Ustka dla Seniora.

SENIORALNE TURNUSY WYPOCZYNKOWE - WRZESIEŃ  / PAŹDZIERNIK 2019 ROK

Na wrzesień i październik firma In Ustka zaplanowała Senioralne Turnusy Wypoczynkowe wraz z grzybobraniem w dwóch wariantach: Turnus 4 lub 6 dniowy.

Nasz pensjonat dysponuje 50-cioma miejscami noclegowymi. Ugościmy Państwa w pokojach 1-2-3-4- osobowych z umywalką. Łazienki są wspólne na poszczególnych kondygnacjach pensjonatu. Dla Państwa wygody wszystkie pokoje zaopatrzone są w telewizory, czajniki bezprzewodowe, szklanki, talerzyki. Na parterze domu jest ogólnodostępny taras 46 m2 z miejscem do odpoczynku, a w nim: ławki, krzesła, parasol oraz stolik. Na terenie obiektu: taras, możliwość grillowania.

W ciągu kilku dni turnusu zadbamy o bogaty i aktywny wypoczynek. Wybierzemy się na wspólne grzybobranie po okolicznych lasach. Późne lato to czas na zbieranie prawdziwków, kozaków i czerwonogłówców, a okolice Ustki kryją prawdziwe skarby. Zwiedzimy najciekawsze zakątki nadmorskiego kurortu: Kościół p.w. Najświętszego Zbawiciela, Stare miasto, Skwer im. Jana Pawła, Port i molo, Czerwoną Szopę, Magazyn spirytusu, Latarnię morską, Promenadę Nadmorska, Usteckie Łazienki-  Beniowskiego).  Planujemy obejrzenie miejscowej wędzarni oraz kawiarni, która produkuje Krówkę Ustecką.

Cena za turnus 4 dniowy wynosi 449 złotych, za 6 dniowy 599 złotych. Cena obejmuje: zakwaterowanie w pensjonacie, śniadania, obiadokolacje, zwiedzanie oraz grzybobranie.  Nie obejmuje biletów wstępu.